Beefeater MIXLDN Bartender Competition 2016 je tu!

0
1772

Zapojiť sa do fantastickej barmanskej súťaže, ktorej víťaz si bude môcť vytvoriť vlastný gin a prezentovať sa svojou receptúrou na obale limitovanej edície ginu Beefeater nie je vôbec zložité!

Beefeater prichádza so zaujímavou šancou pre dravých barmanov, ktorí žijú filmom a obdivujú Londýn. Nechajte sa podnietiť filmom, ktorý je spojený s touto metropolu, vytvorte vlastný drink a zapojte sa do súťaže, ktorá vás určite profesne veľmi obohatí.

Súťažný cocktail môže byť navrhnutý ako long aj short drink, pričom bude obsahovať minimálne 30 ml ginu Beefeater Dry alebo Beefeater 24. Zároveň bude inšpirovaný filmom, ktorý sa buď celý, alebo aspoň jeho kľúčová scéna, odohráva v Londýne, alebo je v tomto meste natočený. Podmienkou je tiež pripojiť presný popis a fotografiu drinku a jeho servisu, plus fotografiu seba v barovom prostredí a filmu, ktorý bol pri tvorbe inšpiráciou.

Súťažnú porotu lokálneho kola budú tvoriť Sebastian Hamilton-Mudga (Beefeater global ambassador) a ďalší významní odborníci.

Prihlásiť sa na webe Beefeater MIXLDN Bartender Competition dá až do 25. októbra. Rovnako sú na tomto webe k dispozícii aj ďalšie informácie a pravidlá súťaže.

www.beefeatermixldn.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here