Jeden produkt, dva druhy. Od dvoch bratov

0
3484

Taste Evolution Manufactory prichádza na slovenský barový trh s úplnou novinkou! Spoločnosť doteraz známa ako výrobca Bentianny a jej výhradný distribútor sa rozhodla na trh priniesť nealkoholický produkt – J’n’B Brothers Syrup.
jbproducts2V ponímaní výrobcov predstavuje J’n’B Brothers rodinu, kde každý člen má svoju úlohu a svojou osobnosťou vytvára neopakovateľnú atmosféru a pridanú hodnotu každého produktu. ,,Do všetkého sa snažíme dať aj kúsok seba,” hovorí jeden z bratov a tvorcov produktu, Joseph Benjamin Benian. Dva produkty sú tak tvorené troma výrazmi:

  • NATURE (príroda) – Rešpekt a úcta k Matke Zemi, ktorej bohatstvo využívame
  • FAMIGLIA (rodina) – Rodinné dedičstvo a pôvod
  • LOYALTY (lojalita) – Vlasnosť každého jedného z bratov

Tento prírodný prémiový syrup je vyrobený výhradne na báze prírodných ingrediencií, bez pridania konzervantov a chemických prísad. Práve unikátna kombinácia ingrediencií tak prináša exkluzívnu výslednú chuť. Naviac, bez chémie tak produkt prináša priaznivé účinky pre organizmus!

Dizajn fľaše je tvorený známym viedenským umelcom a ilustrátorom Frankom (kreatívne štúdio John Ross Group), ktorý tak niekoľko mesiacov ručne kreslil výslednú etiketu. V podobe troch kresieb žien pretavil tri hlavné ingrediencie do umeleckého diela. Použité farby tak navyše znázorňujú výsledné sfarbenie tekutiny vo vnútri fľašky.

j-products

b-products

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here