Výbušná novinka: Limitovaná edícia Semtex KRVAVÝ POMARANČ

0
360

Na úspech minuloročného GRANÁTU nadväzuje SEMTEX rozšírením portfólia o jemne sýtenú limitovanú edíciu s príchuťou  krvavého pomaranča.

Citrusový plod pôvodom z južného Talianska sa skutočne volá „krvavý“ a s bežným pomarančom má málo spoločného. Oproti nemu chutí jemnejšie a je menej kyslý. Názov ovocia vychádza z charakteristickej krvavo červenej farby jeho dužiny, ktorá sa stala aj nosným prvkom designu novej plechovky. Novinka bude v predaji od marca v plechovkách s obsahom 500ml a odporúčaná MOC je 0,99 EUR.

Značka Semtex vstúpila na trh v roku 1995 ako prvá miestna značka energetického nápoja. Odvtedy sa výrazne podieľa na utváraní celého segmentu nealkoholických nápojov, ktorých obľúbenosť a spotreba stále rastie. Semtex ako prvý napr. predstavil nesýtenú variantu energy drinku a pravidelne prináša limitované edície s novými a originálnymi príchuťami (CACTUS, GRANÁTOVÉ JABLKO atď.) –  najnovšie KRVAVÝ POMARANČ.


Skupina Kofola je jeden z najvýznamnejších výrobcov nealkoholických nápojov so siedmimi výrobnými závodmi na piatich európskych trhoch, celkovo skupina Kofola zamestnáva 2 100 ľudí (bez ruského podniku).
Do produktového portfólia spoločnosti v ČeskoSlovensku patrí tradičný kolový nápoj s originálnou receptúrou Kofola, pramenitá voda Rajec, rad sirupov Jupí, hroznový nápoj Vinea, detské nápoje Jupík, energetické nápoje Semtex a ďalšie tradičné československé značky Chito, Top Topic a Citro Cola. Najnovšími inováciami sú čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO. V licencii vyrába a distribuuje nápoje RC Cola a Orangina. Vo februári 2013 sa Kofola stala výhradným distribútorom značiek Evian a Badoit pre Českú a Slovenskú republiku a v októbri 2013 oficiálnym distribútorom tradičnej minerálnej vody z liečivého zdroja Vincentka pre české maloobchody a gastronómiu. Od začiatku roku 2015 Kofola exkluzívne distribuuje v Českej republike a na Slovensku produkty spoločnosti Rauch.