Fever-Tree je najviac trendy tonikom na svete

0
433

Pokiaľ tí najlepší svetoví barmani miešajú nápoj s tonikom, väčšina z nich siahne po prírodnom mixéri Fever-Tree.

Stovka najlepších svetových barov sa každoročne zúčastňuje prieskumu „World’s 50 Best Bars Brands Report“, ktorého výsledky ukazujú aké sú ich najobľúbenejšie značky v jednotlivých kategóriách. Tonik značky Fever-Tree označili barmani z celého sveta ako „najpredávanejší“ a „najviac trendy“. Oba tituly získal už po tretí raz za sebou, čím potvrdil, že hrá prím na trhu nealkoholických mixérov do miešaných nápojov.

V Slovenskej republike sú pod značkou Fever-tree dostupné dva toniky, klasický a  Mediaterranean, a tiež Cola, Ginger Beer a Ginger Ale. Okrem nestarnúcej klasiky Gin&Toniku je teda možné Fever-Tree miešať s najlepšími rumami, whisky, brandy a bourbonmi. Prémiové druhy alkoholu si vyžadujú prvotriedne mixéry, keďže tie tvoria až ¾ miešaného nápoja.

 


Fever-Tree je popredným svetovým dodávateľom prémiových sýtených mixérov pre alkoholické nápoje. Aktuálne je dostupný vo viac než 50 krajinách sveta. Značka bola založená v roku 2005 vo Veľkej Británii. Hlavným cieľom bolo poskytnúť kvalitné mixéry pre prémiové destiláty, predovšetkým gin, ale v poslednom čase aj vodku, rum a whisky. Výhradným dovozcom Fever-Tree pre Slovenskú republiku je spoločnosť Rémy Cointreau.

Kompletné výsledky prieskumu Drinks International sú k dispozícii na www.drinksint.com.